میگرنت
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ میگرنت
آرشیو وبلاگ
      بریم استرالیا ()
مهارت Reading نویسنده: میگرنت - ۱۳۸٥/۱٠/۱٤

بچه ها تو این پست راجه به نحوه پاسخ گویی به اون دسته از سوالات Reading که شامل یکسری Header و Paragraph هست صحبت میکنیم. لطفا شما هم نظریات ارزشمندتون رو در اختیار بقیه قرار بدید.

این تیپ سوالها شامل یکسری هدینگ که با نمادهای یونانی شماره گذاری شده اند و یکسری پاراگراف که هر کدام با حروف a,b,c,... نامگذاری شده اند، می باشند.معمولا تعداد هدینگ ها دو برابر و یا بیشتر از تعداد پاراگرافهاست.  در سوالات نام هریک از پاراگرافها مشخص شده که شما باید هدینگ مرتبط با آن را بعنوان پاسخ از لیست هدینگهای موجود انتخاب نمایید.
در پاسخگویی به این سوالات نکات زیر را رعایت فرمایید.

  1.  ابتدا هدینگها را به سرعت اسکن نمایید.
  2. سپس پاراگرافها را به ترتیبی که در سوالات خواسته شده، به دقت بخوانید. البته معمولا با خواندن یکی دو جمله اول یا آخر پاراگراف به مفهوم و نتیجه آن پاراگراف میتوان دسترسی یافت. بعد از درک مفهوم آن پاراگراف به سراغ هدینگ ها بروید. و در نظر داشته باشید که ممکن است 2 تا هدینگ دقیقا مرتبط با پاراگراف شما باشند. اما شما باید هدینگی را که کلی تر است در نظر بگیرید نه هدینگی که به جزئی از پاراگراف اشاره دارد.
  3. بعد یافتن هدینگ کلی یا پاسخ سوال، کنار آن و هدینگی که به جزئیات پاراگراف اشاره کرده، علامت بزنید و بدین ترتیب برای سوالات بعد، هدینگ هایی را که علامت خوردهاند، از لیست پاسخها حذف نمایید.
  4. بعد از اتمام یک بازنگری کلی داشته باشید.

موفق باشید.
دوباره میگم : اگه نظر ارزشمندی دارید، در اختیار دوستان قرار بدید.

  نظرات ()
مطالب اخیر نوروز مبارک در رابطه با مهاجرت غیرقانونی ۱۳٩٢/۱/٢ فستیوال فیلم های ایرانی در سیدنی ۱۳٩۱/٦/٢٤ ۱۳٩۱/٤/٩ تجربه کارم در استرالیا تجدید پاسپورت، فرم اجازه خروج همسر و دیگر هیچ آنفلانزا در استرالیا ۱۳۸٧/٩/٩
کلمات کلیدی وبلاگ  
دوستان من فروم مهاجرت به استرالیا ورزش ایرانی پرتال زیگور طراح قالب