میگرنت
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ میگرنت
آرشیو وبلاگ
      بریم استرالیا ()
نمرات آیلتس نویسنده: میگرنت - ۱۳۸٦/۱/۳۱

سلام داشتم این کتابهای آیلتس رو بالا،‌پایین میکردم که یه طبقه بندی از نمرات دیدم. همه ما قبلا این طبقه بندی رو تو اولین آشنایی ها با آیلتس میشنویم و یا میخونیم. اما بد نیست که حالا باز هم بدونیم با هر نمره ای چی کاره ایم؟

نمره ۹ : کاربر ماهر  

نمره ۸: کاربر خیلی خوب

نمره ۷: کاربر خوب

نمره ۶: کاربر با مهارت کافی

نمره ۵: کاربر متعادل

نمره ۴: کاربر محدود

نمره ۳:کاربر  محدود

نمره ۲: کاربر بی نهایت محدود

نمره ۱: اصلا این کاره نبودن

نمره ۰:خیلی بدتر از بالایی

پ ن:بچه ها یکی از دوستان خوبمون علی با نمرات خوب آیلتسی که دارند، نکات خوبی رو یادآوری کردند که خوب جلوی چشم همه ما باشه.

۱) حتما حتما يک روز قبل از امتحان از خوندن دست برداريد


۲) سعی کنيد تا اونجايکه ميشه امتحان بديد. فقط جو امتحانو فراهم کنيد با يک معلم اگر داريد سعی کنيدبه دقت برگه صحيح بشه و اشکالات را اگه نگاه کنيد روند اشکالات پيدا می کنيد سعی کنيد واقعا واقع بين باشيد و در صدد حل مشکلاتتون بر بيايد.


۳)در طول مدتی که برای امتحان آماده می شويد بطور منظم روی تمامی skill ها کار کنيد تا تمرکز بر روی يک skill خاص و حتما هفته ای یک روز امتحانو فراموش کنید و سعی کنید relax باشید.

۴) سعي کنيد performance goal برای خودتان تعيين کنيد تا end goal يعنی اينکه بجای اينکه بگيد من نمره ۶ در reading ميخوام بگيد بايستی ۳۳ سوال صحيح بزنم تا بتونيد ۳۰ سوال صحيح بزنيد که به هدفتون که نمره ۶ در اين skill برسيد
در اين مدت سعی ميکنم راهکارهای را که به ذهنم ميرسه برای همگی بفرستم. واقعا از صميم قلب برای همگی آرزوی موفقيت ميکنم

  نظرات ()
مطالب اخیر نوروز مبارک در رابطه با مهاجرت غیرقانونی ۱۳٩٢/۱/٢ فستیوال فیلم های ایرانی در سیدنی ۱۳٩۱/٦/٢٤ ۱۳٩۱/٤/٩ تجربه کارم در استرالیا تجدید پاسپورت، فرم اجازه خروج همسر و دیگر هیچ آنفلانزا در استرالیا ۱۳۸٧/٩/٩
کلمات کلیدی وبلاگ  
دوستان من فروم مهاجرت به استرالیا ورزش ایرانی پرتال زیگور طراح قالب