میگرنت
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ میگرنت
آرشیو وبلاگ
      بریم استرالیا ()
www.migranthelp.com افتتاح شد. نویسنده: میگرنت - ۱۳۸٦/٢/۱٧

سلام به همه دوستان

فروم www.migranthelp.com راه اندازی شد.

وبلاگ های زیاد و کاملی برای مهاجرت وجود دارند ولی بدلیل عدم امکان طبقه بندی در ساختار وبلاگ، فروم بهترین روش میباشد. با کمک فروم مطالب طبقه بندی شده و از تکرار مکررات جلوگیری میگردد. دوستان لطفا نظرات و تجربیات خود را اگر میخواهید تا دیگران نیز از آن بهره مند گردند، در این فروم قرار دهید. این فروم متعلق به همه دوستان میباشد. بنابراین گر احتیاج به اضافه کردن یا تغییر بخشی را ضروری میدانید، حتما به من خبر بدید.

پ.ن : بچه مرسی از استقبال گرمتون از فروم جدید. راستی یکی از دوستان که الان از اعضای www.migranthelp.com هستند،‌ کار بسیار جالبی کردند. ایشون در بخش لاج پرونده به اداره مهاجرت، یک بخش جدید ایجاد کردند با نام Last Statuse of my visa Application  و آخرین مشخصات مهاجرت خودشون رو عرضه کردند. من و یکی دیگر از دوستان هم در ادامه اینکار رو کردیم. اینطوری میتونیم یه وضعیت روشنی از روند کارها داشته باشیم و یجورایی تخمین هامون درست در بیاد. پس یه بار دیگه براتون آدرس رو میذارم.

http://www.migranthelp.com/phpbbfa/viewtopic.php?t=37 

  نظرات ()
مطالب اخیر نوروز مبارک در رابطه با مهاجرت غیرقانونی ۱۳٩٢/۱/٢ فستیوال فیلم های ایرانی در سیدنی ۱۳٩۱/٦/٢٤ ۱۳٩۱/٤/٩ تجربه کارم در استرالیا تجدید پاسپورت، فرم اجازه خروج همسر و دیگر هیچ آنفلانزا در استرالیا ۱۳۸٧/٩/٩
کلمات کلیدی وبلاگ  
دوستان من فروم مهاجرت به استرالیا ورزش ایرانی پرتال زیگور طراح قالب