میگرنت
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ میگرنت
آرشیو وبلاگ
      بریم استرالیا ()
اندر احوالات امتحان اسپيکينگ در آنکارا نویسنده: میگرنت - ۱۳۸٦/٧/۱٢

سلام دوستان عزیزم

از وقتی که فروم راه اندازی شده٬ کمتر مطلبی میمونه که اینجا بنویسم. اما اینجا حال و هوای خودش رو داره و دوست دارم که نگهش دارم. این پست هم برای مژگان جون میذارم که استرس امتحان در آنکارا رو نداشته باشه.

بریتیش کانسیل در پاساژ کاروم درکنار هتل شرایتون واقع شده که شما پس از ورود به آنکارا برای امتحان آیلتس باید به اونجا برید و هماهنگی های اولیه رو برای محل برگزاری امتحان و غیره انجام بدید.

بدون اغراق بگم که رفتار اعضای بریتیش کانسیل که ترک تبار بودن٬ فوق العاده عالی و دوستانه بود. اصلا خود همین برخورد باعث اعتماد به نفس میشه.

 

هتل شرایتون

این هم عکس هتل شرایتون که در کنار پاساژ کاروم واقع شده.

کاروم

این هم پاساژ‌کاروم در آنکارا که بریتیش کانسیل در اون واقع شده

نمایی از داخل پاساژ

این هم نمایی از داخل پاساژ که پر از جنسهای لوکس و البته گرون قیمته.

و البته دوستان عزیز و بخصوص مژگان جان

اصلا نگران امتحان و بخصوص اسپیکینگ نباش. متاسفانه و یا خوشبختانه سطح دانش انگلیسی جوونها و نوجوونهای ترکیه خیلی پایینه( جوری ضعیفه که بر خلاف مقررات سر جلسه هر جمله هم به ترکی و هم به انگلیسی برای حاضرین تکرار میشد) و خود همین قضیه یه جورایی سطح امتحان اسپیکینگ رو پایین میاره. منظورم اینه که شما براحتی میتونید نمره دلخواه خودتون رو بگیرید.

جالبه که آقایی که در بریتیش کانسیل ما رو به اطاق اسپیکینگ راهنمایی میکرد٬ فوق العاده مهربان و خونسرد بود و یه جورایی به ما دلگرمی میداد . خودش در اطاق رو باز میکرد و ما رو به داخل اطاق هدایت میکرد و در گوشش تک تکمون هم آرزوی موفقیت میکرد.

ممتحن اسپیکینگ هم یه خانم میانسال و با حوصله انگلیسی بودن که چهره شون به آدم آرامش میداد. خلاصه مژگان عزیز و دوستان دیگه ای که میرید ترکیه برای امتحان اصلا نگران نباشید.

به خصوص که بعد امتحان میتونید کلی بگردید و خرید کنید و کیف کنید. هورررررررررااااااااااا

قبلا راجع به جزییات برگزاری امتحان و مدارک مورد نیاز جهت امتحان در ترکیه و آنکارا تو فروم توضیح داده شده٬ دوستانی که مایلند مطالعه کنن.

  نظرات ()
مطالب اخیر نوروز مبارک در رابطه با مهاجرت غیرقانونی ۱۳٩٢/۱/٢ فستیوال فیلم های ایرانی در سیدنی ۱۳٩۱/٦/٢٤ ۱۳٩۱/٤/٩ تجربه کارم در استرالیا تجدید پاسپورت، فرم اجازه خروج همسر و دیگر هیچ آنفلانزا در استرالیا ۱۳۸٧/٩/٩
کلمات کلیدی وبلاگ  
دوستان من فروم مهاجرت به استرالیا ورزش ایرانی پرتال زیگور طراح قالب