میگرنت
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ میگرنت
آرشیو وبلاگ
      بریم استرالیا ()
دوستای خوب نویسنده: میگرنت - ۱۳۸٧/۱/۱٠

حدود ۹ ماه پیش بود که یکی از دوستان مهاجر استرالیا که از طریق همین وبلاگ و فروم مایگرنت هلپ٬ میشناختمش و هنوز هم از طریق چت با هم در تماسیم٬ یکی از دوستانش رو که اتفاقا اونها هم برای مهاجرت استرالیا اقدام کرده بودند و ویزاشون هم صادر شده بود٬ رو تشویق کرد تا در کلاسهای بحث آزاد موسسه ایران - استرالیا که من خیلی از کیفیتش اون موقع ها راضی بودم و تعریفش رو هم در همینجا کرده بودم٬ ثبت نام کنه.
اره اولین دیدار من با نیلوفر عزیز تو موسسه ایران استرالیا بود. البته بعدش فهمیدم که همسرش کیوان هم از اعضای خوب فرومه. بعد ها٬ من و شهرام و نیلوفر٬ با هم در کلاسهای خصوصی استیو عزیز٬ شرکت کردیم و لحظه های خوشی رو با هم داشتیم.
بعد صدور ویزاشون٬ یک بار به استرالیا سفر کردتد و بعد اومدند و کارهای نیمه تمامشون رو کامل کردند و امروز پرواز کردند که زندگی جدیدشون رو در اونجا شروع کنند.
دوستای عزیز موفق باشید.
امروز اینقدر از تماس این دو در لحظه های نزدیک پرواز خوشحال شدیم من و شهرام. که تصمیم گرفتم اینجا ثبت بشه این حسی که از رفتن اونها دارم.

  نظرات ()
مطالب اخیر نوروز مبارک در رابطه با مهاجرت غیرقانونی ۱۳٩٢/۱/٢ فستیوال فیلم های ایرانی در سیدنی ۱۳٩۱/٦/٢٤ ۱۳٩۱/٤/٩ تجربه کارم در استرالیا تجدید پاسپورت، فرم اجازه خروج همسر و دیگر هیچ آنفلانزا در استرالیا ۱۳۸٧/٩/٩
کلمات کلیدی وبلاگ  
دوستان من فروم مهاجرت به استرالیا ورزش ایرانی پرتال زیگور طراح قالب