مهارت Reading

سلام بچه ها
این پست را در پاسخ به سوال هانیه عزیز در مورد نحوه پاسخ گویی به سوالات Reading از نوع True,False,Not Given نوشتم. امیدوارم مورد استفاده دوستان دیگر هم باشه.


طریقه پاسخگویی به این سوالات معمولا به روش زیر است:

 معمولا در اکثر مواقع متن بصورت ترتیب سوالات اسکن میشود. این بدان معناست که بعد از یافتن پاسخ یک، علامتی در محلی که پاسخ را یافتید بزنید و برای یافتن جواب سوال دوم از آن علامت به بعد را در متن بخوانید تا به پاسخ برسید.

  • اگر مستقیم در قالب جملات پاسخی مبنی بر درست بودن سوال را یافتید، جواب True میباشد.
  • اگر مستقیم در قالب جملات پاسخی مبنی بر نادرست بودن سوال را یافتید، جواب False میباشد.
  •  اگر درست و یا نادرست بودن سوال را در متن نیافتید،  پاسخ NotGiven میباشد.

   

/ 33 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
Ghasem

salam man mikham berim Aus. chi kar bayad konam ? mishe komakam konin !

علی

به قاسم : بايد بليط بخری ديگه!

مريم

پریناز جان منظورت اینه که بریتیش کانسیل اصلا دانشگاه صنعتی امیرکبیر و شریف رو که امتحان آیلتس برگزار میکنند به رسمیت نمیشناسه.

پريناز عليپور

ببله مریم جان دقيقا همينطوره

Ghasem

جواد

به قاسم : لطفا برو سايت http://www.immi.gov.au را ببين و همچنين booklet 6 را هم از آن بگير و بخوان.

Javad

به پريناز عليپور ا ا م خودم زنگ زدم و پرسیدم گفت موسسه امیر کبیر تماینده ماست و امتحانات را برگزار می کند تازه من شنبه دارم میرم ثبت نام کنم

مريم

بچه ها سلام يکی از دوستان به نام آذرنگ از استراليا مطلبی راجع به نحوه ژاسخگويی سوالات True,False,NotGivenبرام ميل زدند که جالبه و براتون ميذارم. اگر در یک جمله از قیدهایی با احتمال استفاده شده باشه مثل (may,Can,...) به احتمال ۹۰٪ True میباشد و اگر وقت کم داشتید True بزنید وگرنه میتوانید سریعا آنرا با این دید در متن چک کنید. برعکس اگر در جمله از قیدهایی با محدودیت مثل(definite, absolute, must,..) اون جمله با همون احتمال False است. این رو حسابی چک کنید تا سرعت و اعتماد به نفستون در امتحان بالا بره.

سحر

سلام دوست عزیز، اگه میخوای چیزی شبیه تبلیغات Google اما به فارسی توی وبلاگت بگذاری و از این راه هم درآمد داشته باشی و هم سایتت یا هر چیز دیگه ای را در بقیه سایتها معرفی کنی تا بازدیدکننده هات زیاد بشن، یه سری به سایت ads.blogabzar.com بزن. کافیه وبلاگت در روز بیشتر از 10 بازذدیدکننده داشته باشه. یادت نره بعد از ورود به سیستم، کد HTML شون را توی سایتت بگذاری تا برات اعتبار تولید کنه. وگرنه بعد از چند روز اعتبارت تموم میشه و آگهی هات دیگه پخش نمیشن. اگه هم بلد نیستی این کار را بکنی میتونی قالب وبلاگت را براشون میل کنی تا خودشون برات انجام بدن - فعلا که خوب راه می آن :) فقط لطفا موقع ثبت نام، در قسمت نام معرف بنویس: sahar1986 یه سری بشون بزن و امکاناتشون را ببین. ضرر نداره :) قربانت سحر

مريم

سحر جان سلام نه من با این وبلاگ دنبال تبلیغات گوگل نیستم. دور و برم آدم هایی که تخصصشون فقط کسب درآمدهایی مثل تبلیغات گوگل باشه زیادند.