ببخشید از تاخیر من در نوشتن

تو هفته ای که گذشت اتفاقات زیادی افتاد:

١- یکشنبه بالاخره وبزا خورد تو پاس

٢- خونه رو میخواهیم تحویل بدیم و الان که دارم مینویسم، تقریبا آخرین سری وسایل هم فروخته شده و داره توسط ٢ تا کارگر خیلی جوون و لاغر هم بار زده میشه.

٣- یه مشکل هم پیش اومده که امیدوارم بزودی رفع شه.لطفا دعا کنید.

۴- بارهایی که میخواهیم فریت کنیم هم یسته شده.

۵- چمدون ها هم تقریبا تکلیفشون معلوم شده.

 

/ 13 نظر / 10 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آشنای غریبه

سلام انشالله به سلامتی و میمنت ، برید اونجا یه زندگی جدید و خوب رو تجربه کنید

مژگان

مریم جون .به راحتی کارهات انجام میشه ولی سعی کن عجله نکنی.دعا میکنم مشکلت دراین موقع رفتنی سریعترحل بشه .موفق باشی.

Joe

انشاءا... که خیر باشه. به سلامتی تشریف میبرید و راحت میشید. هر چند که اونجا هم اولش یک کمی دردسر داره. راستی با شهرام خان با هم میرید؟

فیروزه

مریم جون امیدوارم مشکلت هر چه زودتر حل بشه [گل] خوش به حالتون [نیشخند] دست راستتون زیر سر ما [چشمک]

آتريسا

عزيزم همه چي به خوبي پيش خواهد رفت[ماچ][گل]

مریم

مرسی از همه شما[گل][گل]

ساناز

سلام مریم خانم ایشالله که همه کاراتون به خوبی پيش میره... چه سریع کاراتون و انجام دادین! [لبخند] برای چه تاریخی بلیط دارین؟

ترنم

مریم جان ایشالله مشکلتون هم حل میشه نگران نباش مطمئنم با همون انرژی مثبت و آرامش بعد از طوفان این روزهارو هم پشت سر میگذار ی[ماچ][قلب][لبخند] راستی بلیط چی شد بالاخره؟

رامین

با سلام خدمت همه عزیزان نظر به نیاز برای همدلی و هماهنگی برای کسانی که قصد مهاجرت به کشور استرالیا دارند و مایل به استفاده از تجربیات دیگران دارند توسط دوست خوبم مصطفی پیشنهاد برگذاری دومین گردهم آیی دوستانه و صمیمی خانوادگی مهاجران صورت گرفت . این گردهم آیی ساعت ۱۰ صبح روز جمعه ۱۸ مرداد ۸۷ در محل پارک لاله انتهای بلوار آب و برق ( هفت تیر ) شهر مشهد انجام خواخد گرفت . البته خواهشمندیم از همراه داشتن افرادی که تصمیم به مهاجرت ندارند و یا برنامه های سیاسی دارند در این جمع خودداری فرمایید تا خدای نکرده اساعه ادبی به حضور خانواده های عزیز بوجود نیامده و جمع شادی داشته باشیم . محل قرار داخل پارک جنب کیوسک کتاب خواهد بود. از آنجا که تخمین درستی از تعداد عزیزان موجود نیست همراه داشتن وسایل پذیرایی به عهده خود عزیزان خواهد بود . این جمع شامل افرادی که تصمیم دارند ولی هنوز اقدام نکرده اند هم خواهد بود. با تقدیم احترام. با تقدیم احترام کلوپ مهاجران

ملينا

با سلام.من ليسانس اقتصادم و همسرم فوق ديپلم برق(قدرت)و دو تا دختر دارم.اگر براي اقامت دايم اقدام كنم اميدي هست؟(خواهر زاده همسرم مقيم سيدني است.)