سلام به دوستان وفادار این فروم.

الان سه ماه و ١٧ روزه که ما در سیدنی هستیم.

خیلی وقته اینجا چیزی ننوشتم. چون عقیدم این بوده که این فروم باید با مطالب اختصاصی در رابطه با مهاجرت استرالیا و موارد مربوطه بروز بشه.

بعد از ورود هم که یک سری کارهایی باید انچام شه که خیلی از وبلاگهای قدیمی تر زحمت توضیحش رو کشیده بودن.

امروز که اومدم یه سری به این وبلاگ قدیمیم بزنم و مروری کنم اون مراحل سخت انتظار ویزا رو، دیدم هنوز هم دوستانی هستند که به اینجا سر میزنن، به خودم گفتم که بیام و یه دستی به سر و صورتش بکشم.

دوستان، هر جور سوالی که در مورد مهاجرت استرالیا و کارهای بعد و قبل ورود به این کشور دارید رو، میتونید با مراجعه به فروم  www.migranthelp.com، مطرح کنید و یا در زیقه بندی های موجود پیدا کنید.

خوشبختانه دوستان فعالی در اون فروم عضو هستند که میتونن پاسخگوی شما باشن.

در حقیقت بحث های خیلی خوب و مفیدی اونجا مطرح میشه که من تکرارش و با حتی مطرح کردنش در اینجا رو، تکرار مکررات میدونم.

اما همچنان در وبلاگ ابلیشیا مینویسم و اینجا رو هم به یاد روزهای قدیمی انتظار حفظ میکنم و سعی میکنم که لینکهای بیشتری از دوستانی که در رابطه با استرالیا مینویسن و یا الان در استرالیا هستند رو مرتب اضافه کنم.

 

/ 20 نظر / 61 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نگار

سلام.نمیدونم الان چه حسی داری؟از زندگی اونجا راضی هستی یا نه؟ولی امیدوارم بهترین شرایط برات اونجا اتفاق بیفته.چند تا سوال ازت داشتم اگه لطف کنی جواب بدی ممنون میشم.1- من کسی رو اونجا ندارم ولی میخوام برای تحصیل بیام استرالیا به نظر شما اول برای تحصیل اقدام کنم یا اقامت؟2-چه مهارتهایی اونجا بیشتر طرفدار داره؟3-تحصیل برای دکترا هزینه اش چقدره و چند سال طول میکشه؟

مریم

سارا جان سلام رسیدی سیدنی یه ایمیل برام بزن. ایشالا جور میکنیم و همدیگه رو میبینیم. برای فروش هم اول به آشتاها بفروش و البته قبلش لیبل بزن رو جنسات که تو رودروایسی نیفتی و بعد هم به همسایه ها و بعد اگه چیزی موند همشهری.

احسان

نوروز 88 بر شما خجسته باد [قلب][گل]

هاپوتی

سلام. مبارک باشه. اول رسیدن به آرزوتون دوم سال نو. امیدوارم امسال هم براتون پر خیر و برکت باشه و مثه سال 1387 به آرزوهاتون برسید و با حداکثر استفاده از زیبایی های طبیعی و نظم اجتماعی استرالیا دلتنگی برا وطن رو به حداقل برسونید.

رضا اصغرلو

سلام .وب سایت جامعه ایرانیان مقیم استرالیا راه اندازی شد با عضویت در سایت و بیان نظرات خود در توسعه آن بکوشیم http://iciau.com

وحید

سلام بعنوان کسی که خیلی از میگرنت هلپ کمک گرفتم ازت خیلی خیلی ممنونم. امیدوارم همیشه موفق باشی. توکلت هم همیشه به خدا باشه

رضا

سلام چند وقت بو د به وبلاگتون سر نزدم .........حالام که اومدم که فرقی نکرده!! ای بابا پس یه چیزی بنویس دیگه مریم خانم![پلک]

هانی شجاعی

سلام. اگر دوست داشتید به من سری بزنید تا مهمان شوید به قلیان و سفره ی هفت سین تا بشود دیدار را تبادلی کرد در کلبه ای حقیرانه.

[چشمک]