www.migranthelp.com افتتاح شد.

سلام به همه دوستان

36.gif36.gif36.gif36.gif36.gif36.gif36.gif36.gif36.gif36.gif36.gif36.gif36.gif36.gif

فروم www.migranthelp.com راه اندازی شد.

36.gif36.gif36.gif36.gif36.gif36.gif36.gif36.gif36.gif36.gif36.gif36.gif36.gif36.gif

وبلاگ های زیاد و کاملی برای مهاجرت وجود دارند ولی بدلیل عدم امکان طبقه بندی در ساختار وبلاگ، فروم بهترین روش میباشد. با کمک فروم مطالب طبقه بندی شده و از تکرار مکررات جلوگیری میگردد. دوستان لطفا نظرات و تجربیات خود را اگر میخواهید تا دیگران نیز از آن بهره مند گردند، در این فروم قرار دهید. این فروم متعلق به همه دوستان میباشد. بنابراین گر احتیاج به اضافه کردن یا تغییر بخشی را ضروری میدانید، حتما به من خبر بدید.

پ.ن : بچه مرسی از استقبال گرمتون از فروم جدید. راستی یکی از دوستان که الان از اعضای www.migranthelp.com هستند،‌ کار بسیار جالبی کردند. ایشون در بخش لاج پرونده به اداره مهاجرت، یک بخش جدید ایجاد کردند با نام Last Statuse of my visa Application  و آخرین مشخصات مهاجرت خودشون رو عرضه کردند. من و یکی دیگر از دوستان هم در ادامه اینکار رو کردیم. اینطوری میتونیم یه وضعیت روشنی از روند کارها داشته باشیم و یجورایی تخمین هامون درست در بیاد. پس یه بار دیگه براتون آدرس رو میذارم.

http://www.migranthelp.com/phpbbfa/viewtopic.php?t=37 

/ 12 نظر / 12 بازدید
نمایش نظرات قبلی
هانيه

دستت درد نکنه کار جالبی بود... من الان سرم خيلی شلوغه ولی حتماْ سعی ميکنم اطلاعات جديدی رو برات بفرستم تا اضافه کنی...

مريم

بچه ها لازم نيست حتما اطلاعات بفرستيد. خودتون هم ميتونيد موضوع های جديد در هر بخش اضافه کنيد.

ژاله

سلام مریم جان از کار جالبی که کردی ممنون. به نظر من خیلی خوبه که یک سری اطلاعات سازمان یافته در اختیار بچه ها باشه، اینطوری آدم از بلاتکلیفی تصمیم گیری در میاد تازه وقت یهم رسید اونجا دوستایی داره که بشه احساس تنهایی نکرد. من از طرفدارای پرو پا قرص فروم هستم رو من حساب کن.

مريم

ژاله عزيز ممنون از لطفت و مرسی از توجهت.

دخترخوب

من از روز اولی که اين پست رو گذاشتی تا الان هر روز اومدم ثبت نام کنم ولی نشد که نشد

دخترخوب

مريم جون برای مديکال اقدام کردی؟

مريم

به دختر خوب نه هنوز عزيزم. تو خرداد احتمالا اينکار رو ميکنم.

hi how is everyone?

there are fantastic classes in an institute called nikoo-sefat its located on noory st next maidon vali asr .. They also have native-speaking teachers there! GOOD LUCK