دوستان اگه میتونید کمک کنید!

برگرفته از وبلاگ دامون:

از جلوی نگاه معصوم بی تفاوت نگذر دوست من 

سخته دیدن نگاه زجر کشیده دختر بچه معصومی که از دریچه دوربین به تو نگاه میکنه … روژان دختر چهارساله ای که بیشتر عمرش رو گرفتار لحظه ای غفلت بوده ، اتفاقی که ممکنه برای هر خانواده ای بیفته برای این بچه تبدیل به کابوس روزهای خوش کودکیش شده .دستم یاری نوشتن جزئیات رو نداره پس لطفا قبل از خوندن ادامه این پستم این لینک رو از سایت ایسنا ببینید دیروز که الی با چشمهای اشکبار مطلب رو توی فیسبوک نشونم داد دعا کردم که دروغی باشه مثل خیلی کلاهبرداریهای دیگه ، اما یه گشت ساده توی آرشیو ایسنا و بعدش تماس با مادر روژان تقریبا مطمئنم کرد که متاسفانه ماجرا حقیقت داره اولین چیزی که به ذهنمون رسید کمک کردن به این کودک معصوم بود و بعدش با خودم گفتم چرا نشه از این جا هم استفاده کرد ؟ اگه نتیجه این چند سال نوشتنم و لطف شما دوستان باعث بشه که این چشمهای معصوم چند روز زودتر شاد بشن خدای اون بالا خیلی بهم لطف داشته . 
میدونم که دوستان استرالیا نشین زیادی هستند که این وبلاگ رو میخونن و میدونم همتون قلبهای بزرگی دارید که سخته براتون از جلوی این نگاههای معصوم بگذرید . فرستادن پول به ایران یه کم دنگ و فنگ قانونی داره که شما باید حتما مدارک شناساییتون رو طبق قوانین برای صرافیها بفرستید . تماسی داشتم با آقای اصلی که مدیر مسئول صرافی MoneyMex استرالیا هستند . چندین بار از خدماتشون استفاده کردم و کاملا از نظر من قابل اطمینان . ایشون با بزرگواری قبول زحمت کردند که هر گونه کمکی که از دستشون بر می آد رو انجام بدهند و قضیه اینطور ساده شد که شماره حسابی رو اعلام میکنیم و هر کسی که دوست داره میتونه کمکش رو به اون حساب بریزه و توی مدت زمانی که به صورت پی نوشت ارائه میکنم ( باید مجددا به مادر روژان زنگ بزنیم ) ، مبالغ دریافتی رو ایشون با ارسال گزارشی در مورد donation به صورت مستقیم به حساب مادر روژان منتقل میکنند و رسید انتقال هم به شما دوستان ارائه میشه . در ضمن ایشون لطف کردند و غیر از کمکی که خودشون در نظر گرفته اند ، از کارمزد انتقال هم صرفنظر میکنند . 
توضیحات آقای اصلی : 
WestPac 
Bsb: 033395 
Account Number: 393187 
Account name: MoneyMex 
ضمنا لطفا اعلام کنید که در متن واریزی به حساب به هیچ عنوان از کلمات ایران تهران یا هر کلمه ای که مربوط به ایران هست استفاده نکنند. که به سرعت باعث بلاک شدن حساب مانیمکس و یا حتی حساب فرستنده خواهد شد. 
فقط نام فرستنده یا مثلا شرحی مثل هدیه یا خیریه کافیه 
Donation- gift- 
چند نکته : 
1- دوستان داخل ایران یا هر جای دیگه دنیا : شماره حساب توی مطلب ایسنا هست . 
2- شاید 50 دلار برای ما فقط پول رفت و آمد یه هفته باشه ولی شاید همین 50 دلار ها یک هفته زجر اون نگاه رو زودتر کم کنه . 
3- اگه کسی شک داره به حقیقت داستان ،به من اطلاع بده که بیشتر تحقیق کنم ، امیدوارم دروغ ترین خبری باشه که شنیدم ، امیدوارم . ولی صدای زجر کشیده اون مادر و خبر یه خبرگزاری معتبر و اون چشمها ، به من چیز دیگه ای رو میگه . 
4- بقیه دوستان بلاگ نویس حتی اونایی که دیگه نوشتن رو کنار گذاشتین ، کاشکی کمک کنید که با یه پست چند خطی سهیم بشید . شاید فیسبوک و شیر کردن مطلب هم جای دوری نره . دمتون گرم. هر لینکی که به این کار ربط داره رو برام کامنت کنید تا با افتخار به ادامه پست اضافه کنم .

/ 1 نظر / 42 بازدید
pldn

سلام خسته نباشيد . ميخواستم ببينم هزينه رفتن به استراليا واسه يه جوون كه پول زيادي نداره چجوريه ؟ واقعا ميشه رسيد يا غرق ميشيم ؟ اونجا كار هستش يا دروغه ميندازنمون بيرون ؟