عینکی ها!

سلام به دوستان عزیز مهاجر٬ خصوصا کسایی که از عینک طبی استفاده میکنن.

دوستان عزیز من خودم هم عینکی هستم و از دوستی در استرالیا شنیدم که هزینه خرید فریم عینک و شیشه طبی (که چند سالی هست که پلاستیک های فشرده هم جاشون رو گرفته) حتی کره ایش٬ در استرالیا خیلی گرونتر از ایرانه. آخه تو ایران معمولا بصورت قاچاق و یا بدون مالیات این اجناس توسط کمپانی های بزرگ وارد میشن.

من هم به استناد این خبر رفتم خیابون فلسطین که بورس عینکه و با تحقیقاتی که کردم دیدم بعضی برندهای اروپایی و معروف در زمینه فریم و شیشه عینک مثل زایس و غیره (که البته قیمتهای بالایی هم داشتند)٬ قیمتهاشون به یوروست و همه جای دنیا یکیه. اما باقی فریمها و شیشه ها و پلاستیک های فشرده که اغلب کره ای هستند٬ مثل برند I&G که من مدتهاست استفاده میکنم و خیلی هم راضی هستم٬ در ایران خیلی خیلی ارزونتره.

پس اگه عینک استفاده میکنید٬ بد نیست قبل از مهاجرت حتما یکی به عنوان یدک داشته باشید.

/ 5 نظر / 12 بازدید
پر

سلام مريم جان دختر رنک اينجا هم ۱ هست... من گوگل تولبار دارم و انجا همه رنکها را نشانم مي‌دهند من و همسر عزيز هر دو عينکي هستيم حتما دوتا ميبرم

nima

سلام دوست عزیز شما توسط سیستم تبلیغات ما انتخاب شدید که تبلیغات کنید و از این طریق کسب در آمد کنید ،لطفا در آدرس زیر ثبت نام کنید و جزییات را مطالعه کنید http://ads.fascript.com

مژگان

سلام مريم جان .ديروزمن امتحان آيلتس درآنکارادادم.همه چيز خوب برگزارشد.خواستم ازراهنماييهات تشکر کنم.فقط درقسمت ريدينگ جنرال کمی سخت بودچون نميدونم چرا حدودبيست سوال (ترو -فالز -ناتگيون )داده بودند.فرداهم ۲۲پوندراواريز ميکنيم .مرسی.

مريم

هورااااااااااااااا مژگان يادت نره عکس مکس بندازی يه عالمه ها.