تاخیر در تعیین کیس آفیسر

سلام به همه دوستان عزیز

پنجشنبه یه اتفاق جالب برام افتاد و این افتخار رو پیدا کردم که با آقای فرسادزاده مهربان و صمیمی یه مکالمه طولانی داشته باشم. من ایشون رو به عنوان یکی از انسانهایی که در اطلاع رسانی مفید فعالیت داشتند و دارند میشناسم. بنابراین خیلی خیلی این مکالمه ۳ ساعته برام مفید و عالی بود و از بار استرس هام کلی کم کرد.

چند نکته مهم که این روزها خیلی از ما درگیرشیم، تعیین کیس آفیسر هستش. میدونیم که بدلیل زمزمه اعمال قوانین جدید از سپتامبر،‌ پرونده های زیادی از سراسر دنیا رو سر دیاک ریخته شده و همین ازدحام روند پیشروی پرونده ها و تعیین کیس آفیسر رو مشکل کرده.

امممممممما یه نکته جالب که آقای فرسادزاده گفتند که آخر سال مالی و اداری در استرالیا ماه  June هستش و این روزها حجم کاری تمامی ادارات و مراکز استرالیا خیلی خیلی بالاست، چون در حقیقت باید خیلی از کارهای نصفه و نیمه تا قبل از سال مالی جدید تموم بشه. بنابراین روند تعیین کیس آفیسر یه مقداری کند تر میشه و شاید به جولای بیفته (برای اونایی که هنوز مشخص نشده)

سعی میکنم مطالب این مکالمه مفید رو در www.migranthelp.com قرار بدم. پس در جریان باشید.

/ 73 نظر / 31 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ژاله

به دختر خوب: راستش جلسه اول از همه جا صحبت کرديم. اينتروداکشن حدود يک ساعتی طول کشيد و بعد هم بحث های جالب. فقط یک سوم از کتاب رو کار کرديم بعد قرار شد از جلسه بعد يه توضيحاتی راجع به خوندنش بده. به مريم: مکالمه پيش رفته کجا نوشتی؟ ما هم ميايم.

مريم

به ژاله و دختر خوب ايران استرايا تو ميدان وليعصر. به اسم Free discussion ثبت نام کرديم. حالا تا چه حد درسته معلوم نيست. مختلط هم هست. از جمعه قراره شروع شه. هنوز فکر کنم به حد نصاب نرسيده.۸۸۹۲۷۱۲

مريم

تعيين سطحش حدود ۱۱۰ تا سوال کتبی ساده بود و بعد هم يه مکالمه. جاشون که مرتب بود. حالا ببينيم تشکيل بشه چجورياست؟

علی

به مريم خانم سلام مرسی مسافرت خوب بود و بارونش افتضاح بود به هرحال computex نمايشگاه جالبيه همه چی توش پيدا ميشه از شير مرغ تا جون آدميزاد. . حسنش اين بود که چون تايوان با استراليا ۲ ساعت تفاوت ساعت داره کلی با آقای قاسمی صحبت کردم. بيچاره کلی نا اميد بود به اين در و اندر ميزنه آخه هنوز کار پيدا نکرده البته يک کم توقعشم بالا کسی با يک ماه موندن اونم با work and holiday کار پيدا نميکنه. راستی اين داستان کلاس زبان چيه؟ نميدونم چقدر می تونه مفيد باشه اگه مفيد بود ما رو هم خبر کنيد!

مريم

به علی هدف در تماس بودن با زبان بود که من آموزشگاه سفير ثبت نام کردم و دوستان هم همينطور

علی

به مريم: آموزشگاه سفير وضعيتش اينقدر خوبه؟؟ راستی از کی شروع ميشه يا شده اين کتاب interchange چيه؟ فرقی با new interchange داره؟ اگه شد اميل کن يا زنگ بزن مرسی

مريم

به علی خيلی خيلی هم عالی نيست. اما خوب جزء آموزشگاههای خوبه اين روزها. البته مراکز ديگه ای هستند که فقط روی مکالمه تاکيد دارند که متاسفانه مسيرشون از من دور بود مثل گلديس. من تعريف ايران به کانادا رو هم شنيدم. در ضمن يه مرکزی هم هست به نام ايران استراليا که من و شهرام اسم نوشتيم. ادعاشون اينه که استاد نيتيو استراليايی دارند و بحث آزاده. خوبيش اينه که مختلطه و جمعه هاست. البته هنوز تشکيل نشده

مريم

interchange انگاری که جديدتره

علی

به مريم: اين کلاس جمعه ها شمارش همونه که پايين نوشتی؟ امتحان تعيين سطح داره؟

مريم

به علی اگه منظورتون اون مکالمه فشرده ايران استراياست بله. شمارش همونه.