اندر احوالات امتحان اسپيکينگ در آنکارا

سلام دوستان عزیزم

از وقتی که فروم راه اندازی شده٬ کمتر مطلبی میمونه که اینجا بنویسم. اما اینجا حال و هوای خودش رو داره و دوست دارم که نگهش دارم. این پست هم برای مژگان جون میذارم که استرس امتحان در آنکارا رو نداشته باشه.01.gif

بریتیش کانسیل در پاساژ کاروم درکنار هتل شرایتون واقع شده که شما پس از ورود به آنکارا برای امتحان آیلتس باید به اونجا برید و هماهنگی های اولیه رو برای محل برگزاری امتحان و غیره انجام بدید.

بدون اغراق بگم که رفتار اعضای بریتیش کانسیل که ترک تبار بودن٬ فوق العاده عالی و دوستانه بود. اصلا خود همین برخورد باعث اعتماد به نفس میشه.

 

هتل شرایتون

این هم عکس هتل شرایتون که در کنار پاساژ کاروم واقع شده.

کاروم

این هم پاساژ‌کاروم در آنکارا که بریتیش کانسیل در اون واقع شده

نمایی از داخل پاساژ

این هم نمایی از داخل پاساژ که پر از جنسهای لوکس و البته گرون قیمته.

و البته دوستان عزیز و بخصوص مژگان جان

اصلا نگران امتحان و بخصوص اسپیکینگ نباش. متاسفانه و یا خوشبختانه سطح دانش انگلیسی جوونها و نوجوونهای ترکیه خیلی پایینه( جوری ضعیفه که بر خلاف مقررات سر جلسه هر جمله هم به ترکی و هم به انگلیسی برای حاضرین تکرار میشد32.gif) و خود همین قضیه یه جورایی سطح امتحان اسپیکینگ رو پایین میاره. منظورم اینه که شما براحتی میتونید نمره دلخواه خودتون رو بگیرید.

جالبه که آقایی که در بریتیش کانسیل ما رو به اطاق اسپیکینگ راهنمایی میکرد٬ فوق العاده مهربان و خونسرد بود و یه جورایی به ما دلگرمی میداد . خودش در اطاق رو باز میکرد و ما رو به داخل اطاق هدایت میکرد و در گوشش تک تکمون هم آرزوی موفقیت میکرد.

ممتحن اسپیکینگ هم یه خانم میانسال و با حوصله انگلیسی بودن که چهره شون به آدم آرامش میداد. خلاصه مژگان عزیز و دوستان دیگه ای که میرید ترکیه برای امتحان اصلا نگران نباشید.

به خصوص که بعد امتحان میتونید کلی بگردید و خرید کنید و کیف کنید. هورررررررررااااااااااا

قبلا راجع به جزییات برگزاری امتحان و مدارک مورد نیاز جهت امتحان در ترکیه و آنکارا تو فروم توضیح داده شده٬ دوستانی که مایلند مطالعه کنن.

/ 9 نظر / 67 بازدید
مژگان

ای جانم.مریم جون قربونت برم که این قدربه فکر مهربانی کردن هستی .وای وقتی صفحه وبلاگت رو بازکردم وپستت را خوندم خیلی آرام شدم .عکسها که محشربود.خودت درجریان هستی برای آیلتس گرفتن همه ما هم زمان هم پول زیادی داریم خرج میکنیم ولی وقتی دراین دنیای مجازی آدمهای مهربانی پیدامیشن که بدون ادعایی اطلاعات بهت میدن خیلی جای تشکر داره .بازم مرسی مرسی ...

مريم

خواش ميکنم عزيزم. مفهوم اين دنيای مجازی بر پايه به اشتراک گذاشتن اطلاعاته

پر

مريم عزيزووو مرسی از عکسها...هم خيلی قشنگن و هم خيلی مفيد...ما هم بايد برای امتحان همسر عزيز بريم ترکيه

مريم

به پر هورااااااااااا آفرين پس شما م ميريد ترکيه؟ به سلامتی

پگاه اولی

مریم-شهرام: من از مطلب ثبت نام در ترکیه شما در ایستگاه ایلتس استفاده کردم...اگر راضی نیستید حتما بهم بگبد تا سریعا برش دارم

مريم

پگاه عزیز خیلی ممنون که با حوصله پاسخ سوالات دوستان رو از لا به لای متن برداشتی و مشکلشون رو برطرف کردی. عزیزم نه تنها نقل مطالب اشکالی نداره بلکه خوب هم هست. همه ما باید اطلاعاتوم رو به اشتراک بذاریم. باز هم تشکر و موفق باشی

پر

اگر اين همسر جان عزيز درس بخونه...بايد بريم.. مريم جون با اجازه ديگه اون موقع حسابی مزاحمت ميشم

مريم

خواهش ميکنم عزيزم مراحمی

آمنه

سلام اطلاعاتی هم درباره امتحان ايلتس تو دانشگاه ولنگو دبی داريد يا نه؟ آيا ليستنينگ با گوشی است يا از طريق سپيکر